Реколекції у с. Гостів

“Припадаю до Тебе, мій Христе…”

9-17 квітня у храмі св. Юрія Переможця с. Гостів Тлумацького протопресвітеріату проходили реколекції.

Припавши до стіп Розп’ятого Спасителя, парафіяни перепрошували за провини та зневаги, якими образили Його, дякували за зіслані ласки та вислухані молитви. За посередництвом св. Юди Тадея, мощі якого перебували у храмі, кожен зсилав щирі благання перед престіл Всевишнього, випрошуючи кращу долю для України, родини, народу та Церкви.

Зворушили усіх мудрі науки о. Володимира та о. Павла, змістовні розважання Страстей Господніх, які лунали з уст членів Марійської дружини, мелодійні пісні у виконанні церковного хору.

На завершення духовної віднови учні пройшли хресним ходом коридорами рідної школи, обіцяючи старатись більше не засмучувати нікого своїми думками і вчинками.

Ця подія не залишила нікого байдужим. Всі бажаючі змогли очистити серця і душі у св. Тайні Покаяння, отримати духовне і фізичне зцілення під час молитов на оздоровлення, благословення мощами св. Тадея.

Щиро дякуємо о. Володимиру та о. Павлу за можливість духовної поживи. Нехай Господь благословляє та повсякчас обдаровує своїми дарами!

Автори: Христина Василюк і Галина Острижнюк

для прес-служби єпархії


Новини єпархії