Реколекції для медичних працівників протитуберкульозного диспансеру (відео)

Щороку 24 березня Світова спільнота відзначає Всесвітній день боротьби з туберкульозом, звертаючи увагу населення планети на серйозну проблему сучасності, що становить загрозу здоров’ю людей в усьому світі. Тому в межах цієї дати, з благословення єпископа Коломийського кир Василія (Івасюка), 22 березня у с. Ценява відбулися реколекції для медичних працівників протитуберкульозного диспансеру. Дані реколекції організував о.Юрій Савчук, голова Комісії душпастирства охорони здоров’я Коломийської єпархії УГКЦ спільно з Семин Сергієм Тарасовичем, завідувачем паліативного відділення стаціонару №1 ХРТБ с. Ценява. Духовні науки на тему “Євангеліє в житті християнина” проводив  о. Захар Михасюта. На реколекціях були присутні медичні працівники тубдиспансерів Ценяви, Коломиї та Городенки.

//youtu.be/Jt7RQ5rR-9o

На початку відбулось освячення ікони Христа Цілителя (Лікаря, грец. Терапевтес), а відтак всі спільно помолились на Божественній Літургії у церкві Воздвиження Чесного Хреста с. Ценява. Літургію відслужив о.Юрій Савчук. Під час богослужіння Св. Тайну покаяння уділяли о.Захар Михасюта та о.Іван Петруняк, медичний капелан Коломийської ЦРЛ.

Реколекційні науки проходили в тубдиспансері с. Ценява, під час яких о.Захар розповідав про Євангеліє, як вістку перемоги Ісуса над гріхом і смертю, відкупительну жертву та нове життя, яке починається з віри в Благу Вість.

Учасники реколекцій наповнились духом Євангелія, в грудях кожного “горіли” серця, коли промовляв реколектант. Саме такі зустрічі є  прекрасним духовним відпочинком у часі Великого Посту.

Висловлюємо щиру подяку реколектанту о.Захарію Михасюті, організаторам: голові Комісїі душпастирства охорони здоров’я Коломийської єпархії УГКЦ о.Юрію Савчуку,  завідувачу паліативного відділення стаціонару №1 ХРТБ с. Ценява Семин Сергію та головному лікарю Коломийського КМФПД Титик Віктору.

Автор: Оксана Томенчук, лікар стаціонарного відділення с. Ценява

 


Новини єпархії