Реколекції для медичних капеланів

“Зустріч із Господом у сьогоднішній день”- під такою назвою в Унівському монастирі отців студитів відбулись реколекції для медичних капеланів. З 26 по 27 лютого духовні науки для священнослужителів проводив о. Іван Січкарик, доктор біблійного богослов’я, викладач Тернопільської вищої духовної семінарії. Від Коломийської єпархії реколекції відвідали: о. Іван Петруняк, капелан Коломийської ЦРЛ, о. Василь Кугутяк, капелан Надвірнянської ЦРЛ, о. Роман Нестерак, Тлумацької ЦРЛ, о. Юрій Савчук, голова Комісії душпастирства охорони здоров’я Коломийської єпархії та капелан Ценівського тубдиспансеру.

Впродовж двох днів присутні розважали над Словом Божим та заглиблювась у світ Біблії.

“Слово Боже дає нам життя, тому так важливо, щоб ми його почули. Цей покликик повинен заторкнути серце, щоб людина, почувши його змогла дати виважену відповідь “так ” або  “ні”.  З покорою приймаючи Слово Боже, ми маємо розуміти, що це не тягар, а радість, яку несемо поміж інших людей. По сьогоднішній день Пресвята Богородиця залишається прикладом для наслідування в досконалому слуханні Слова Божого “, – сказав реколектант.

Також в часі реколекцій священнослужителі мали добру нагоду спільно молитись богослужіння добового кола разом із монахами, відчуваючи благодать Божу і Материнський Покров Богородиці, яка вимолює ласки через Унівську чудотворну ікону.

Автор: о. Юрій Савчук, голова Комісії душпастирства охорони здоров’я Коломийської єпархії


Новини єпархії