Радість величного свята Різдва Христового владика Василій розділив з потребуючими людьми

Для кожного свято Різдва Христового за певних обставин є різним, тому найголовнішим завданням духовентсва полягає в тому щоб донести радість світлого празника Різдва Христового до всіх, які за певних життєвих обставин мають різного роду труднощі. Тому вже традиційно щороку, 6 січня, єпископ Коломийський кир Василій Івасюк відвідує потребуючих.

Сьогодні все розпочалося з богослужінь у Катедральному соборі м. Коломиї, які очолив архиєрей спільно з духовенством собору, а опісля владика Василій спільно з настоятелем Катедрального собору о. Володимиром Білослудцевим та директором благодійного фонду «Карітас» о. Сергієм Триф’яком, вручили потребуючим людям страви які подаються на Святвечір.

Опісля єпископ завітав до ув’язнених с. Товмачик. Під час свого слова, владика Василій наголосив на тому що незважаючи на вчинки які ми робимо у своєму житті, ми залишаємося людьми, і головним завданням перед нами стоїть усвідомлення того що ми вчинили, і рішуче прагнення змінити своє життя на краще та примиритися з Богом. Пізніше архиєрей поблагословив їжу та кожного, бажаючи в скорому часі вийти на волю, та знайти своє місце в суспільстві.

Далі несучи радісну звістку про прихід Спасителя, владика Василій завітав до підопічних Коломийського геріатричного пансіонату. Спільно з духовенством люди похилого віку склали подяку Богові за те, що дозволив їм дочекати різдвяних свят. Опісля кир Василій поблагословив приготовлені страви і всі приступили до пригощання.

Завдяки таким виявам людського милосердя, яке духовенство щорічно проявляє до кожного потребуючого, дозволяє кожному відчути присмак Різдва Христового, не зважаючи на те що кожен з них перебуває в тих чи інших життєвих ситуаціях.

Джерело: пресслужба Коломийської єпархії


Новини єпархії