Пустеля нашого життя

“Пустеля”- під такою назвою на парафії Пресвятої Трійці с.Троїця пройшов перший курс реколекцій в цьому році, який провели Людмила та Олесь Маргітич.

В часі реколекцій кожний задумався над пустелею свого життя. Частинкою пережитого з трепетом поділиться парафіянка Галина: “У п’ятницю я слухала і мені здавалося, що розказували про пустелю мого життя, бо я це все пройшла, коли захворів мій чоловік. У нас була і та темна ніч, і суцільна безвихідь, і страшенна депресія – це все з Господом і молитвою ми подолали. До того ж я зрозуміла, що Божі плани стосовно нашого життя завжди кращі, ніж те, що ми хочемо вибрати, бо навіть у мене були інші плани на Великий Піст, але склалося все не так як я хотіла. Господь вирішив, що я маю бути тут зі своїми рідними. І сьогодні, коли на реколекціях були мої діти, невістка, внучата і чоловік, я ще раз переконалася, що Господь завжди знає що краще для нас, бо я відчула ту величезну Божу Ласку і Благодать, яка зійшла на мене на всю мою родину.”

Тож аглибившись у власні думки, віряни обдумували над своєю пустелею, де кожен зокрема знайшов відповіді на ті запитання, які до цього часу були невідомі. Власне тому нам потрібно вчитися довіряти
Богові, адже Його план щодо нас завжди кращий.

По завершенні молоді таланти парафії порадували всіх гарним співом і подякували Олесю та Людмилі за духовну обнову.

Автор: Юлія Товстюк для прес-служби єпархії


Новини єпархії