«Псалми на пагорбі»  з нагоди 30-ї річниці Незалежності України!

Парафіяни Церкви Покрови Пресвятої Богородиці с. П’ядики  Печеніжинського протопресвітеріату спільно з учнями П’ядицького ліцею імені Степана Мельничука, о. Романом Площаком та о. Ігорем Дрогомирецьким  провели  захід  «Псалми на пагорбі», присвячений 30-ій річниці Незалежності України.

Учасники прочитали 50 подячних, благальних псалмів та псалмів прослави. Під супровід гітари  Ігоря Гуцуляка  з  вуст дітей та дорослих линули молитви за мир і розквіт нашої України.

«Є багато місць, які говорять про важливість слухання Бога. Переважно голос Бога – це  внутрішнє ствердження. Практика нашого життя показує, що жити потрібно з Богом щоденно. Ми маємо бути з Ним кожен день. Сьогодні в особливий спосіб наші серця  наповнені Божою благодаттю через спільне читання псалмів! Дякуємо Богу за цей час!», – такими словами звернувся до присутніх о. Роман Площак.

о. Ігор Дрогомирецький поділився роздумами: «У 148  псалмі Давида читаємо: «Все, що живе, нехай хвалить Господа!». Обставини нас часто смиряють, щоб Бог возвеличувався в нашому житті. Також Бог працює над нашим серцем, коли ми приходимо в Його присутність. Де інші збираються в Ім’я Бога,  Бог в присутності надихає і наповнює. Він показує це світло вкінці тунелю. Є вихід в твоєму житті і житті нашої України, просто прийдімо до Нього. Не слухайте цей світ і його голос, а слухайте  Голос Бога. Тому сьогодні ми просимо в Бога миру, злагоди і розквіту для нашої України».

Спільною молитвою і піснями присутні прославляли Бога і дякували за 30-річчя відновлення Незалежності України.

«Ora et labora» («Молися і працюй!») – латинська фраза святого  Бенедикта Нурсійського, яку варто впровадити у життя кожного християнина. І тоді усе у нас буде гаразд.

п. Галина Волощук для Пресслужби Коломийської єпархії


Новини єпархії