Привітання кир Василія Івасюка з Днем знань учнів та вчителів навчальних закладів на території Коломийської єпархії

Початок нового навчального року для вчителів, школярів та їхніх батьків завжди був урочистий і водночас хвилюючий День. Цей День особливо трепетний для тих учнів, котрі почують дзвоник вперше і щемить серце в тих, для кого він пролунає востаннє.

У Лановецьких школах відлунав Перший дзвоник – Лановецька міська рада

Нажаль, у багатьох навчальних закладах День знань пройде у незвичний спосіб: без щирих привітань друзів і вчителів, без звичної лінійки, натомість з усіма необхідними засобами захисту та першим уроком, який стосуватиметься правил безпеки в умовах пандемії коронавірусу.

Однак, які б складні умови не диктувало нам життя, бажаю всім залишатись бадьорими духом, весь свій страх покладати з надією на Божу допомогу. Нехай перше вересня, всупереч всьому, буде для кожного з вас сповненим радості й жаги до знань. Переступаючи поріг школи старанно й наполегливо вчіться, з розумінням і християнською любов’ю дбайте один про одного, бо лише зі спільною підтримкою та власною відповідальністю ми зможемо подолати всі загрози.

Дорогі вчителі, прийміть слова вдячності за щоденну нелегку працю – вчити дітей добру і мудрості. Ви не лише ділитесь своїми знаннями, а виховуєте молоде покоління в любові до свого краю й держави. Любі, діти, пам’ятайте, що завдяки вашим здобутим знанням, докладеними зусиллями і старанністю, ви досягати вершин служіння народу України. Тому нехай у вашому серці завжди відгукуються слова великого Кобзаря й генія українського народу: «Учітеся, брати мої! Думайте, читайте, і чужому научайтесь, − свого не цурайтесь».

 

З архиєрейським благословенням для всіх учнів, студентів і вчителів Коломийської єпархії й молитвами за Вас

єпарх Коломийський владика Василь Івасюк

 

1 вересня 2020 року Божого

 


Новини єпархії