Присяга п. Богдана Станіславського на Острозькій Біблії і Конституції України під час першої сесії голови Коломийської об’єднаної територіальної громади біля музею писанкового розпису

16 листопада, біля музею писанкового розпису що в м. Коломия, відбулася присяга новообраного голови Коломийської об’єднаної територіальної громади п. Богдана Станіславського. Новообраний очільник складав присягу на Острозькій Біблії і Конституції України.

На це урочисте дійство завітав також правлячий архиєрей Коломийської єпархії кир Василій Івасюк. Архиєрей звернувся до представників новообраної влади такими словами: «Шановний пане Богдане Миколайовичу, шановні новообрані депутати, ось цю присягу ви своєю присутністю склали разом із головою. Митрополит Андрей Шептицький навчає, що успіх будете мати тоді, коли ваші рішення будуть співпадати із Божими заповідями і заповідями любові ближнього. Ключ до перетворення Коломийської ОТГ знаходиться у вашому бажанні змінювати себе».

На завершення владика Василій побажав п. Богдану Станіславському йти мужньо з вірою в серці та зі Словом Божим на устах сміливо виконувати свої обов’язки.

Джерело: пресслужба Коломийської єпархії


Новини єпархії