Проща вірних Яремчанського протопресвітеріату до Богородичної святині у с. Товмачик

13 липня 2022 р. Б., відбулися проща вірних Яремчанського протопресвітеріату до Богородичної святині с. Товмачик.

Божественну Літургію очолив протопресвітер Яремчанського протопресвітеріату, о. Богдан Скірчук, у співслужінні  із духовенством деканату.

В цьогорічних молитвах та проханнях, котрі линули до Пресвятої Богородиці, було тільки одне-єдине бажання – бажання швидкої перемоги для нашої багатостраждальної Неньки-України. Жорстока, цинічна, нелюдська війна забирає все нові й нові жертви. За волю й незалежність гинуть відважні воїни, найкращі сини та дочки нашого народу. Кров’ю невинних жертв окроплене все навколо. Біль та горе, сльози та крики линуть у небеса, прохаючи Господа заступитися й допомогти.

Сьогодні так важливо, щоби Пресвята Богородиця змилосердилася над нашим народом, над невинними дітками, над знедоленими старцями, над покаліченими воїнами. Змилосердилася й огорнула Україну та її народ Своїм Омофором, допомогла, як колись допомагала подолати облогу багатотисячного турецько-татарського війська. Тільки Її допомога, а наша щира молитва, можуть відвернути кровопролиття. Адже Марія, як любляча Мати, не може відмовити у просьбі дітям, котрі так гаряче благають про допомогу.

Хай сьогодні Божа Мати огорне Своїм Омофором нашу землю, наш народ, наших воїнів. І збереже, і відверне війну, і наблизить перемогу.

Пресслужба Коломийської єпархії


Новини єпархії