Проща школярів та випускників до Богородичної святині в с. Товмачик

Сьогодні, 29 травня 2021 р. Б., відбулася проща школярів та випускників до Богородичної святині в с. Товмачик.

Діти з усіх куточків Коломийської єпархії  з’їхалися до стіп Богородиці, щоби подякувати за пройдені навчальні дні та попрохати Пресвяту Марію покерувати їхнім життям у подальшому. Адже попереду на випускників очікує нове життя: світ відкриває для них так багато можливостей та викликів. У своїх молитвах вони прохали Богородицю про відмінну здачу ЗНО та добрий вибір професії, котра допоможе зреалізувати себе у житті.

Проща до Богородичної святині в с. Товмачик була організована: Комісією у справах молоді, Катехитичною комісією та Комісією освіти й виховання нашої єпархії.

Розпочалася проща із Святої Літургії, котру очолив протосинкел Коломийської єпархії о. Роман Кіцелюк. Він звернувся із проповіддю до школярів та випускників, в якій наголосив на тому, що наше життя повинне бути сповненим служіння ближньому, а прикладом для нас у цьому є Пресвята Богородиця.

Після Божественної Літургії на усіх присутніх очікував смачний обід.

Програма прощі були різноманітна й насичена: духовну науку виголосив о. Юрій Боєчко, банси та квест провели аніматори парафії Чуда Архистратига Михаїла с. Рунгури, молодь співала християнських пісень та брала участь у різноманітних конкурсах.

На завершення прощі о. Роман Кіцелюк вручив подячні грамоти: адміністратору парохії с. Товмачик  о. Роману Скрипнюку,  начальнику відділу освіти Коломийської ОТГ п. Любомиру Бордуну, аніматорам парафії Чуда Архистратига Михаїла с. Рунгури. Також о. Роман подякував від імені Преосвященного владики Василія головам комісій нашої єпархії, які спричинились до організації прощі, а саме: о. Андрію Квіку (Комісія у справах молоді), о. Ярославу Врублевському (Катехитична комісія) та о. Роману Малярчуку (Комісія освіти й виховання). А також отець-протосинкел подякував усім отцям-душпастирям, котрі делегували дітей на прощу та взяли участь у ній

Пресслужба Коломийської єпархії


Новини єпархії