Проща парафіян Гаврилівки до Зарваниці

9 травня парафіяни храму Архистратига Михаїла села Гаврилівки Тисменичанського протопресвітеріату здійснили паломництво до Марійського духовного центру в с. Зарваниця.

Паломництво відбулося під проводом та сприянням пароха парафії о. Романа Григораша й семінариста бр. Івана Молитовника. Почалася поїздка із щоденних та ранішніх молитов, Вервиці до Божої Матері, Ісусової Молитви, яку проводив катехит бр. Іван Молитовник спільноз парафіянами.

Найперше паломники завітали до Собору Зарваницької Матері Божої, де мали змогу приступити до частинки Чесного та Животворящого Хреста Господнього і каменя з Гробу Господнього. Тут присутні спільно помолилися за мир та спокій для Батьківщини.

Опісля , у храмі Пресвятої Євхаристії, о. Роман Григораш відслужив Божественну Літургію, у часі якої акцентував увагу проповіді над примиренням кожного з Богом та своїм ближнім, зосередив увагу на 2 Заповідях Любові.

У часі богослужіння кожен мав нагоду приступити до Святих Таїн Покаяння та Пресвятої Євхаристії.
Відтак паломники завітали до Тернополя, де за сприяння о. Романа для парафіян була проведена екскурсія.

По завершенню подорожі в усіх учасників залишилось багато хороших та позитивних вражень. Також всі висловили щирі слова вдячності о. Роману та брату Івану, що організували дану поїздку. Дорогою додому всі молились Вервицю до Божого Милосердя, просячи миру для України та швидкого повернення військовослужбовців до своїх осель.

Автор: Андрусяк Андрій, учасник товариства “Агапе”

для прес служби єпархії


Новини єпархії