Проща чоловіків с.Лоєва до Крилоса

24 березня відбулася поїздка чоловіків с.Лоєва до Крилоса. Вже декілька років поспіль з благословення пароха о.Василя Білусяка в часі Великого посту  на парафії організовується проща до чудотворної  ікони Крилоської Богородиці – Покровительки Галицького краю.

Мета прощі мала два намірення: молитва за мир в Україні і цілому світі та цінності християнського подружжя, адже текст присяги церковного шлюбу містить такі слова як любов, вірність, чесність, послух. Власне ці слова є частиною вічних та незмінних цінностей, де Христос підніс подружжя до гідності тайни. Гарантом єдності і витривалості в християнському подружжі є Євхаристійний Ісус, тому віряни приступили до Святої Сповіді. Щоб молитва була  сильнішою, а спільнота більшою  до парафіян приєдналися прочани з Надвірної та Івано-Франківська.

Про Галицько-Волинське князівство, що склалося з Галицької і Волинської земель зі столицею в м.Галич , історію Успінської церкви та низку фізичних зцілень за заступництвом чудотворної ікони Богородиці розповіла вірним  п.Анна Жолоб.

З повчальною проповіддю і словами подяки за спільну молитву звернувся до прочан о.Михайло, який зазначив, що у сучасному світі чоловіки швидше згуртовуються на футболі, риболовлі, тому чоловіча проща це щось таке, що надихає і заохочує до молитви інших, адже це унікальний шанс утвердити себе у вірі і цю віру передати своїм синам та внукам. Відтак священник уділив Боже благословення, окропив свяченою водою та побажав міцного здоров’я.

На завершення прощі віряни помолились Хресну дорогу за всіх, хто перебуває в зоні АТО, адже жити на мирній території і не пам’ятати про тих, хто своїми грудьми захищає наш сон, це гріх,  ім’я якого байдужість.

Гортаючи сторінки Святого Письма, відкриваємо цікаву річ – першими, хто здійснив прощу до  новонародженого Ісуса були чоловіки – Царі і пастушки, які після зустрічі з Божим Сином змінили свої пріоритети і пішли іншою життєвою дорогою.

Джерело: прес-служба єпархії

 

 


Новини єпархії