Пройшла Загальноєпархіяльна Хресна Дорога з нагоди 90-річчя Блаженнішого Патріарха

До Хресної ходи долучились вірні нашої єпархії, духовенство, місцева влада, представники інтелігенції, волонтери та ВПО.
«Хрест – це провідник людини з благодаттю у серці до Божого Царства»
Кир Василій Івасюк
З цих слів та благословення владики Кир Василія Івасюка у Хрестопоклонну неділю, 19 березня 2023 р.Б.,  відбулася Загальноєпархіяльна Хресна Дорога вулицями міста Коломиї. Очолив Хресну ходу, присвячену 90-річчю Блаженнішого Патріарха Любомира Гузара, помічник Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ владика Микола (Семенишин).
На кожній стації вірні нашої єпархії роздумували над Христовими страстями, висловами Блаженнішого Любомира та сучасними подіями в їхньому світлі. Хрест вулицями Коломиї несли: священники, воїни, добровольці, капелани, представники міської та районної влади, працівники медичних закладів, батьки, матері, працівники силових структур, волонтери, ВПО, освітяни, молодь, студенти, члени молодіжних християнських організацій, семінаристи Івано-Франківської духовної семінарії, підприємці, жертводавці, подружні пари, працівники БФ “Карітас Коломия”, члени патріотичних організацій.
Хресна дорога пройшла від Катедрального собору Преображення Христового, вулицею Театральна до площі Вічевий Майдан. А далі вулицею Тараса Шевченка до проспекту Михайла Грушевського, площі Тараса Шевченка (ратуша), вулицею В’ячеслава Чорновола до Площі Героїв та вулиця Івана Франка повернулись до Катедрального собору Преображення Христового. Загальна кількість осіб під час молитви становила понад тисячу осіб.
Під час Хресної дороги молились за наших воїнів, всіх працівників критичних інфраструктур, державний і військовий провід, медичних працівників, поранених, важкохворих, зранених війною, родини військових, усіх, хто втратив у війні своїх рідних, волонтерів, жертводавців полонених, успішне християнське та патріотичне виховання дітей і молоді, утвердження у вірі та надії на Бога для українського народу, витривалість у терпінні та несенні наших хрестів, міцні християнські подружжя, навернення ворогів, всіх загиблих на Майдані та у російсько-українській війні, всіх учасників Хресної Дороги, всіх, хто потребує нашої молитви. А головне, за якнайшвидшу перемогу та відновлення України. Закінчилась хода спільним виконанням Гімну України.
«Молитва, піст, покірне служіння, читання Святого Письма та Пресвята Євхаристія і святий хрест – це наша зброя. Розумно використовувати цю зброю, то ми не тільки переможемо противника, але й новий світ збудуємо направлений до свободи», – Кир Василій Івасюк.

Фото: Павло Гедзик, Олександр Рожко
Текст: Христина Яковин

Новини єпархії