Преосвященний владика Василій відвідав виставку у смт. Делятин.

21.09.2021 р. Б. Преосвященний владика Василій Івасюк, єпарх Коломийський, у день свята Різдва Пресвятої Владичиці нашої Богородиці, відвідав виставку в новозбудованому храмі УГКЦ смт. Делятин.

Ця виставка висвітлювала талановитість та майстерність місцевих митців, учнів ліцеїв, аматорів, любителів творчості, прикрас, вишиванок, писанок та творчих доробок. Тут ми можемо побачити не тільки вироби знаменитих та видатних художників та різьбярів, але й пересічних мешканців Делятинщини. Унікальною на виставці є колекція риб Людмили Ткаченко та релігійні тематичні роботи із колекції «Сокровенне…» Надвірнянської художниці Іванни Андрійович. Милують око фотопортрети, гравюри, графічні замальовки, пейзажі Делятинщини, фантастичні герої та абстракції, скульптури та інші витвори мистецтв, котрі прикрашають територію храму.

Слід зазначити, що владика Василій не залишився без пам’ятного дарунка. Начальник відділу  освіти, культури, молоді та спорту Делятинської селищної ради подарував Преосвященному владиці кольорову писанку, яку виготовили учні Чорнопотоківського ліцею.

Також владика Василій залишив щирі слова-побажання у «Щоденнику вражень», висловлюючи захоплення керівництву громади, яке подбало й створило свято краси і мистецтва.

Пресслужба Коломийської єпархії


Новини єпархії