Преосвященний владика Василій молився Третю частину Великого покаянного канону Андрея Критського у соборі Архистратига Михаїла м. Коломиї.

9 березня 2022 р. Б., Преосвященний владика Василій Івасюк молився Великий покаянний канон Андрея Критського у соборі Архистратига Михаїла м. Коломиї. Йому співслужили: парох митрофорний протоієрей о. Петро Чиборак, о. Іван Остафійчук, о. Юрій Терещенко, о. Володимир Гуменюк.

Звертаючись до вірних владика Василій закликав: «Канон Андрея Критського – це молитва нашого покаяння. Тут ми просимо, щоби Господь простив гріхи наші й дарував нам Своє милосердя. Ми живемо у дуже складний час, тому постійно повинні випрошувати у Бога милосердя та миру для Неньки-України. А у Пречистої Діви Марії випрошувати доброї долі для нашої землі. Бо Україна для нас одна-єдина. Іншої нам не потрібно, тому ми повинні докладати усіх зусиль, щоби наблизити перемогу. А це можливе тільки тоді, коли ми будемо підносити свої молитви до Всевишнього Бога й просити Його про прощення наших гріхів. Хай наша молитва стане для наших воїнів міцним щитом віри, вселяючи у їхні серця безстрашність та мужність. Не панікуймо, а щодня молімося».

Пресслужба Коломийської єпархії

Світлини: Микола Врубель


Новини єпархії