Преосвященний владика Василій молився Хресну Дорогу у храмі святого Миколая Чудотворця м. Коломиї.

11 березня 2022 р. Б., Преосвященний владика Василій Івасюк молився Хресну Дорогу у храмі святого Миколая Чудотворця м. Коломиї. Йому співслужив о. Степан Козак, який є сотрудником парафії та капеланом Коломийської єпархії.

Владика Василій, звернувшись до вірних, наголосив: «Під хрест Твій стаю – такими словами ми закінчуємо першу неділю Великого посту. Сьогодні сотні коломиян від’їхали, щоби захистити свою землю, оберегти свою Батьківщину. Бо цю землю нам дарував Господь Бог. І ми молимося, щоби вони усі повернулися, щоби їхня хресна дорога була не надто важкою. Тут не є нам легко, ми переживаємо, плачемо, допомагаємо, приймаємо переселенців. А там, в сотні кілометрів від нас, свистять кулі, летять бомби, стріляють гармати.

Під хрест твій стаю – всі ми разом стоїмо під цим хрестом. І просимо Бога, щоби Україна воскресла. А ми маємо докласти усіх зусиль, молитов та покаяння, щоби випросити у Бога перемогу та мир. І благати Господа, щоби Він простив усі наші провини й провів нас до Воскресіння. Молімося. Молімося дуже багато. І допомагаймо один одному. Та вчімо своїх дітей милосердю та любові. Бо бачимо, що навколо нас так багато людей, котрі приїхали тільки з тим, що було на них одіто. Особливо, коли втікали з маленькими діточками, то сьогодні вони можуть перепочити, зігрітися та отримати спокій. А ми маємо їм показати приклад людяності та любові.

Любімо Україну понад усе, молімося щохвилини за наших воїнів та швидку перемогу. Благаймо Господа про мир. Просімо Мати Божу Неустанної Помочі, прославлену в Коломийській іконі «Це Мати твоя», взяти під опіку наших воїнів, волонтерів і всіх людей доброї волі».

Вкінці Хресної Дороги о. Степан подякував владиці Василію за спільну молитву й закликав не переставати молитися за нашу Неньку-Україну.

Пресслужба Коломийської єпархії

Світлини: Микола Врубель

 


Новини єпархії