Преосвященний владика Василій молився Другу частину Великого покаянного канону Андрея Критського у храмі священномученика Йосафата м. Коломиї.

8 березня 2022 р. Б., Преосвященний владика Василій Івасюк молився Великий покаянний канон Андрея Критського у храмі священномученика Йосафата м. Коломиї. Йому співслужили: о. Володимир Касіян (парох та Коломийський протопресвітер), о. Ярослав Врублевський (голова катехитичної комісії), о. Василь Перцович (віце-канцлер єпархії).

Звертаючись до вірних, Преосвященний владика Василій закликав: «Сьогодні наша Церква приймає вимушених переселенців, котрі рятують свої життя від жахіття війни. Ми маємо зробити усе, щоби показати їх свою любов, своє милосердя, своє співчуття. І маємо не переставати молитися за наших воїнів, мир, перемогу та добру долю для України. І маємо молитися якнайбільше, бо тільки Господь може подати нам щит захисту, який так потрібний нашій Батьківщині. І маємо не боятися, не робити ажіотажу, не скуповувати зайвих речей та продуктів. А дбати один про одного, зберігаючи спокій та здоровий глузд. І маємо повсякчас просити Бога про мир та спокій. Ми маємо стати єдиною християнською сім’єю, плекаючи й поширюючи Христову науку, віру, надію та любов».

Пресслужба Коломийської єпархії

Світлини: Микола Врубель


Новини єпархії