Представники Коломийської єпархії взяли участь у Форумі молодіжних лідерів та душпастирів

 ІІ Всеукраїнський форум молодіжних лідерів та душпастирів зібрав молодь та духовенство УГКЦ та РКЦ у Львові.

Під час Форуму молоді лідери поділились власним досвідом у служінні та окреслили перспективи майбутньої співпраці. Від Коломийської єпархії участь у заході взяли: голова Комісії усправах молоді бр. Августин-Іван, секретар даної комісії Марія Щербанюк та бр. Микола Озарко.

На початку присутні спільно помолилися, після чого мали багато практичних занять, зокрема: панельну дискусію на одну і запропонованих тем, роботу в групах та євангелізацію.  Завершився день Святою Месою, яку очолив єпископ-помічник Львівської архидієцезії РКЦ владика Едвард Кава. Також, у часі форуму, учасники мали нагоду поспілкуватись і ближче познайомитись під час перерви на  каву, спільного обіду та вечірі. Ще однією приємністю стала розважальна програма та екскурсії містом Лева.

Нагадаємо, що завершальний день форуму відбудеться вже завтра. За результатами спільної співпраці відповідальних за душпастирство молоді в католицьких дієцезіях та єпархіях і відповідальних за молодіжні рухи в Україні можна буде спостерів кагати в католицьких медіа та офіційних сторінках комісій душпастирств молоді УГКЦ та РКЦ на Facebook.

Джерело: пресслужба єпархії


Новини єпархії