Працівники радіо “Дзвони” вшанували пам’ять Кир Миколая Сімкайла

3 грудня 2021 р. Б. в м. Коломиї відбулася непересічна подія – колектив радіо «Дзвони», святкуючи своє 25-ліття, вшановував свого засновника, блаженної пам’яті Кир Миколая Сімкайла.

У Катедральному соборі Преображення Христового м. Коломиї відбулися заупокійні богослужіння присвячені світлій пам’яті владики Миколая Сімкайла. Божественну Літургію та панахиду очолив Владика Володимир Війтишин, Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський, у співслужінні із Кир Василієм Івасюком, єпархом Коломийським, та чисельним духовенством.

Звертаючись до працівників радіо «Дзвони» та усіх присутніх, митрополит Володимир зазначив: «Дякую вам, дорогі працівники радіо “Дзвони”, що ви молилися цю спільну Літургію та знайшли можливість вшанувати пам’ять владики Миколая на його могилі. Дякуємо за те, що так пильно бережете пам’ять про тих, хто засновував і дбав про розвиток нашого архієпархіального радіо».

Також владика Василій, єпарх Коломийський, подякував за спільну молитву та пам’ять про добру, щиру та світлу людину, блаженної пам’яті владику Миколая Сімкайла.

Після заупокійних богослужінь відбулася коротка екскурсія до музею церковного мистецтва собору Преображення Христового у Коломиї, який понад тридцять років по крупинках збирав, реставрував та відновлював владика Миколай Сімкайло. Тут зібрано більше ста творів сакрального мистецтва.

На закінчення такого насиченого й пам’ятного дня священнослужителі спільно із працівниками радіо «Дзвони» відвідали й помолилися біля могили світлої пам’яті владики Павла Василика – ісповідника віри, довголітнього в’язня московських таборів та першого єпископа Коломийсько-Чернівецької єпархії УГКЦ.

Пресслужба Коломийської єпархії

Світлини: Івано-Франківська Архиєпархія УГКЦ


Новини єпархії