Працівники економічних відділів єпархій УГКЦ взяли участь у практичному тренінгу

Завдяки підтримці  БФ “Реновабіс”, спільно з Інститутом лідерства та управління Українського Католицького Університету, в Івано-Франківську впродовж трьох днів – з 15 по 17 жовтня, працівники економічних відділів структур УГКЦ брали участь у практичному тренінгу на тему “Управління проектами”.

Семінар організовано з метою покращити працю у команді, виконуючи управлінські функції та правильно і належно працювати із проектами.

Загалом участь в тренінгу взяло 25 працівників з 8 єпархій та церковних структур з цілої України. Івано-Франківську Архієпархію на даному семінарі представляють працівники фінансового відділу.

Пригадуємо, що в червні в Івано-Франківську вже відбувалась І частина цього семінару. Тоді сертифікат та необхідні управлінські знання отримало 19 осіб з 5 Єпархій та 2 Архієпархій України.

“Вважаю такі зустрічі корисними та необхідними. Ми всі живемо в дуже динамічному світі, а тому такі семінари покликані допомогти усім нам швидше та якісніше в ньому орієнтуватися, а також якісно покращити нашу працю у довірених нам структурах”, – вважає о. Маркіян Букатчук – референт фінансового відділу Івано-Франківської Архієпархії.

Джерело: прес-служба Івано-Франківської Архієпарії


Новини єпархії