Понад 50 таборів впродовж 20 років: МХО “Агапе” про дозвілля з молоддю

Для членів молодіжної християнської організації “Агапе” літній християнський табір для дітей та молоді цього літа став ювілейним. 20 років поспіль агапівці допомагають молоді не лише з користю провести літній час, а й  ближче пізнати Бога.

 

За свою довголітню історію Товариство провело понад 50 таборів, в яких було вишколено близько 1000 осіб. Участь в таборах брали як місцеві діти, так і з центральних та східних областей України. Восновному літнє дозвілля стосувалося християнської, екологічної та національної тематики. За весь час до роботи з молодими парафіянами було залучено біля 20 священиків-духівників, а також психологів, екологів, працівників Горганського національного заповідника, спортсменів, працівників освіти та культури.

 

Цікавим є той факт, що діти самих таборовиків з 2000-х років також продовжують традицію таборування зі спільнотою “Агапе”. На рахунку агапівців чимало екскурсій по різних місцях, серед яких духовні, природні та національні центри краю. Спільно зі своїми наставниками діти здобувають практичні навички з куховаріння, вчаться орієнтуватися у різних місцевостях, грають ігри й співають християнських пісень. Втім основну увагу в таборах перш за все приділяють молитві та катехизації, адже це є важливою умовою доброго вихованя.
Джерело: прес-служба єпархії

Новини єпархії