Поліцейські Коломийщини провели лекцію у ліцею с. Рунгури.

Працівники ювенальної превенції Коломийського ВП спільно із парохом с. Рунгури о. Юрієм Максим’юком відвідали Рунгурський ліцей, де провели лекцію із школярами 4 класу.

Метою лекції була досить поширені й важкі теми: «Дотримання правил поведінки в ліцеї, правил безпеки на дорогах, правил поведінки в інтернеті, неприпустимість булінгу та будь-яких насильницьких дій серед учнів, захисту особистих даних, попередження насильства у сім’ї та школі».

Співпрацюючи із дітьми, розкриваючи їм проблему булінгу, потрібно власним прикладом висвітлювати, що булінг – це дуже погано. Він є неприпустимим серед дітей та підлітків, і аж ніяк не є «періодом їхнього дорослішання».

Також дітям було розкрито проблему їхньої безпеки в інтернеті та захисту особистих даних, використання котрих можуть привести до великої біди.

На запрошення пароха с. Рунгури о. Юрія Максим’юка до ліцеїстів завітали: Начальник сектору ювенальної превенції відділу превенції Коломийського РВП ГУНП капітан поліції – Михайлюк Петро, офіцери поліції сектору ювенальної превенції Коломийського РВП ГУНП – Олексій Поліщук, Марія Новак, Мар’яна Жолобайло.

Пресслужба Коломийської єпархії


Новини єпархії