Поліцейські Коломийщини долучилися до акції «Нагодуй убогого»

Нагадуємо, що з осені 2020 р. Б., при парафіях УГКЦ триває безстрокова акція «Нагодуй убогого», котра має на меті допомогти продуктами та їжею людям, котрі перебувають у стресових та важких життєвих ситуаціях.

Сьогодні до цієї акції долучилися представники ювенальної превенції Коломийського районного відділу поліції..

З благословення та за підтримки правлячого Архиєрея Коломийської єпархії Кир Василія Івасюка, поліцейські відвідали кризові сім’ї, яким вручили продуктові набори та побутову хімію.

Капелану Коломийського відділу поліції о. Юрію Максим’юку добре відомий стан людини, котра потопає у власному болі й біді, не чекаючи жодного порятунку для себе. Тому так важливо принести людям хоча б іскру людського щастя, добра та любові, простягнути їм руку допомоги та милосердя.

До сімей, котрі опинилися у кризових ситуаціях, завітали: Начальник сектору ювенальної превенції відділу превенції Коломийського РВП ГУНП Михайлюк Петро, офіцер поліції сектору дільничних офіцерів поліції відділу превенції Коломийського РВП ГУНП Романа Лукінчук та капелан Коломийського відділу поліції о. Юрій Максим’юк.

Життя убогих, знедолених, хворих та безхатьків має турбувати усіх, без виключення, людей. Для цього потрібно тільки простягнути руку милосердя й допомоги, й не переставати творити добро…

Опісля, цього дня відбулась неформальна зустріч поліцейських та о. Юрія Максим’юка – «Кава з капеланом»

Пресслужба Коломийської єпархії


Новини єпархії