Похорон священника Коломийської єпархії – о. Василія Шешурака

Сьогодні, 12 лютого, в храмі святого великомученика Юрія с. Угорники Івано-Франківської ОТГ, відбувся похорон священнослужителя Коломийської єпархії – отця Василія Шешурака.

Заупокійну Літургію очолив правлячий архиєрей Коломийської єпархії кир Василій Івасюк спільно з парохом храму – о. Юрієм Труханом та о. Ігорем Гаврилівим, який є племінником новопереставленого ієрея Василія Шешурака.

Під час богослужіння владика виголосив проповідь, в якій зазначив: «Ось так 10 лютого на 95 році обірвалася тоненька павутинка життя о.Василя Шешурака – священника Коломийської єпархії. Це була надзвичайна людина, патріот України, місіонер. Людина великої віри в Бога може знести такий великий хрест і пройти тернистою дорогою до перемоги, яка випала на долю о.Василя. Він пройшов понад 10 років тюрем і таборів за вірність Україні і святій Католицькій Церкві. Про стійкість і мужність о.Василя Шешурака під час катувань за співпрацю з ОУН-УПА потрібно писати книжки і складати пісні та поеми. Якщо би не такі герої священики, як о.Шешурак, то невідомо де були би сьогодні ми! Пам’ятаймо про них, наслідуймо їх, і дякуймо Богові, котрий дозволив Христовій Церкві виховати таких українців!».

Опісля Богослужіння всі спільно вирушили до місцевого кладовища де поховали о. Василія. На завершення похорону архиєрей сказав: «Спочивайте з Богом, дорогий отче! Відійшовши з цього життя, ви залишили нам приклад, як любити священиче служіння людям, рідну мову, традиції, Церкву, Україну. Щирі співчуття рідним. Господи упокій душу покійного отця Василія Шешурака і сотвори йому вічную пам’ять!».

Джерело: пресслужба Коломийської єпархії


Новини єпархії