Похорон отця Михайла Іванчука

Сьогодні, 21 лютого 2022 р. Б., у Церкві Успіння Пресвятої Богородиці м. Калуша, відбувся похорон священнослужителя Коломийської єпархії – отця Михайла Іванчука.

Заупокійну Літургію очолив правлячий архиєрей Коломийської єпархії Кир Василій Івасюк у співслужінні із протосинкелом Коломийської єпархії, о. Романом Кіцелюком, о. Василем Гояном, Заболотівським протопресвітером, о. Степаном Скібіцьким, Калушським протопресвітером та духовенством Коломийського, Заболотівського та Калушського протопресвітеріатів.

Під час богослужіння Преосвященний владика Василій передав співчуття родині та всім, хто знав новопреставленого отця Михайла. Владика зазначив: «Священнича дорога є тернистою та важкою. На ній є чимало горя, тривог, небезпек, бо простувати до Бога є так важко. Проте такою дорогою йшов о. Михайло, вказуючи й направляючи інших своїм прикладом та словом науки».

На закінчення свого слова владика Василій закликав усіх присутніх до спільної молитви за новопреставленого о. Михайла: «Господи, вислухай наші молитви і молитви цілої Церкви та прости гріхи новопреставленому о. Михайлу і візьми його на спочинок у Свої небесні оселі».

Нехай Всемогутній Господь прийме о. Михайла у Своїх Небесних оселях й сотворить вічную пам’ять!

Пресслужба Коломийської єпархії

Світлини: Микола Врубель


Новини єпархії