Подячний Молебень з нагоди іменин владики Василія Івасюка

Сьогодні, 13 січня 2022 року, в переддень свята Обрізання Господнього та дня пам’яті святителя Василія Великого, Преосвященний владика Василій, єпарх Коломийський, приймає щиросердечні вітання з уст Єпархіальної курії та духовенства Коломийської єпархії.

У цей святковий день владика Василій разом із Митрополитом Івано-Франківським, Кир Володимиром Війтишиним; єпископом Чернівецької єпархії, Кир Йосафатом Мощичем, Єпархіальною курією, протопресвітерами та чисельним духовенством помолився подячний Молебень.

Митрополит Володимир, звертаючись до усіх присутніх та владики Василія наголосив: «Святого Василія Великого дуже люблять та шанують у нашій Церкві, бо він був і залишається для кожного християнина тим великим світилом Церкви, мужем великої віри та милосердя. Він понад усе полюбив Бога й став Йому служити. Свого часу кожного із нас покликав Господь, щоби Йому вірно та правдиво служити. Господь прагнув нами послужитися і благословив, щоби ми стали гідними священниками та єпископами. І тому для нас святий Василій Великий є тим нашим світлом та вказівником до Бога. І для вас, Преосвященний владико Василієм, цей святитель є тим великими та могутнім покровителем, який завжди вказує дорогу до Бога. Хай він завжди Вами опікується й допомагає у житті».

Кир Йосафатом Мощичем побажав владиці Василію: «Любові та пошани від священнослужителів, поваги та взаєморозуміння від вірних, Божого благословення впродовж цілого життя, доброго провадження Коломийською єпархією».

Від духовенства та працівників єпархіальної курії владику Василія привітав о. Володимир Прокіпчук, звертаючись до іменника, побажав: «У сьогоднішній день, Преосвященний владико Василіє,  прийміть щирі вітання з іменинами. Дякуємо Богові за Ваше служіння для добра нашої єпархії, Церкви та України. Бажаємо Вам Божого благословення, ласк та дарів Святого Духа для провадження єпархії. Хай Пресвята Богородиця у Коломийській іконі «Це Мати твоя» оберігає Вас, а святий Василій Великий буде для Вас помічником, покровителем та опікуном».

Вкінці богослужіння Преосвященний владика Василій подякував Митрополиту Володимиру, владиці Йосафату, протопресвітерам та чисельному духовенству за спільну молитву й щирі слова привітань.

Також в цей святковий день за заслуги перед Українською Греко-Католицькою Церквою, за ревне душпастирське служіння, розвиток та розбудову Коломийської єпархії високу церковну нагороду – хрест із прикрасами – отримали священнослужителі: о. Володимир Прокіпчук (Судовий вікарій Коломийської єпархії), о. Юрій Лукачик (Синкел у справах мирян та суддя церковного трибуналу), о. Ігор Андрусяк (Аудитор церковного трибуналу і єпархіальний цензор), о. Сергій Триф’як (Синкел у справах соціального служіння, директор БФ «Карітас»), о. Олександр Федоришин (Нотар церковного трибуналу), о. Андрій Квік (Голова Комісії у справах молоді), о. Ігор Дрогомирецький (Канцлер Коломийської єпархії). Подячну грамоту також отримала п. Надія Романюк (бухгалтер Коломийської єпархії).

В цей день владику також вітали; ансамбль бандуристів Коломийської дитячої музичної школи №1 імені Анатолія Кос-Анатольського, керівник Оксана Рудик, хор церкви святих Кирила і Методія смт. Обертин де душпастирює о. Ярослав Біляїв.

Пресслужба Коломийської єпархії

Світлини: Микола Врубель


Новини єпархії