Подячна молитва у Зарваниці за перший 5-річний ювілей фестивалю духовної пісні

20 жовтня працівники Коломийської районної і міської влади, паломники від Катедрального собору Преображення Христового спільно з владикою Василієм (Івасюком) приїхали до Чудотворної ікони Пресвятої Богородиці у Зарваниці, щоб подякувати за перший 5-річний ювілей фестивалю духовної пісні “Все упованіє моє на Тебе, Мати, возлагаю”

У перше ювілейне паломництво коломияни взяли із собою ікону Пресвятої Богородиці Коломийської Це Мати твоя” (Ів.19.27), щоби через неї передати благодать представникам місцевої влади і вірним Коломийської єпархії.

Розпочались відвідини Зарваниці з Архиєрейської Божественної Літургії, яку очолив Митрополит Тернопільсько-Зборівський кир Василій (Семенюк) у співлужінні з єпархом Коломийським кир Василієм (Івасюком).

Нема бо влади, що не була б від Бога” (Рм. 13.1) , – такими словами, в часі проповіді, звернувся до присутніх владика Василій (Івасюк).

“Влада потрібна кожному народу, бо інакше люди виглядають, як вівці без пастуха (пор.Ів.10.1-14). І тому Бог створив для людей Свою систему управління, але народ вибрав людську. Одначе, Господь пообіцяв повернути Свою систему управління вже у Раю, а зараз маємо слухати і шанувати владу, яку ми собі вибрали”, – сказав єпископ.

Навівши приклади зі Святого Письма, владика зауважив, що людська влада не лише тепер, а й тоді на завжди вміла досконало керуватися Божим Законом.

“Цим Господь показує, що державна влада є великим випробуванням, навіть, для побожних людей, бо керівник народу може привести народ до Божого Царства, а може і відвернути від нього і тоді всі загинуть. Хто відступить від Божого Закону, той загине для Божого Царства, а якщо керівник став відступником, тоді масово за ним підуть всі решта людей. Отже, відповідальність кожного керівника є дуже великою перед Богом і людьми”, – переконаний владика.

По завершенню кир Василій додав, що завданням кожного з присутніх представників влади є вберегти себе чистим в часі праці у державних структурах від гріхів світу цього, щоби бути виправданими перед Богом.

Після Літургії відбулось освячення води та екскурсія Марійським центром, а також новозбудованим комплексом “Українським Єрусалимом”.

Джерело: прес-служба єпархії

 


Новини єпархії