Подячна Літургія з нагоди вчорашнього свята дня Гідності та Свободи України

21 листопада в Україні святкується день Гідності та Свободи. Цей день започаткований на честь початку двох революцій: Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року. Це час зміни свідомості українців та прагнення кращого майбутнього. Українці, маючи різні особисті погляди, вміють об’єднуватися задля обстоювання основних цінностей.

Сьогодні з нагоди цього свята єпископ Василій Івасюк очолив Божественну Літургію в Катедральному соборі м. Коломиї, під час якої дякував Всевишньому за проявлену сміливість та відвагу українців, які під час цих двох революцій прагнули кращого майбутнього для України.

У своїй гомілії владика Василій поєднав недільне Євангеліє з тогочасними подіями: «Обравши свободу, українці запросили Ісуса Христа, щоб воскресити Україну, бо Вона лежала напівмертва, як та 12-річна дівчина. Заплативши надто високу ціну життям своїх синів і дочок, Господь допоміг зберегти незалежність і державу. Дух Божий увійшов у життя країни і кожної людини. На жаль, гріхи знову темними хмарами затягли терени нашої держави і закрили Сонце Правди – Христа. Господь очікує наших молитов-прохань, в яких ми знову торкнемося Його з вірою».

На завершення всі спільно помолилися молитву за Україну «Боже великий єдиний».

Джерело: пресслужба Коломийської єпархії

 


Новини єпархії