Подячна Літургія керівництва та студентів Коломийського педагогічного коледжу

Святкування дня вчителя працівники й вихованці педагогічного коледжу Коломиї розпочали зі спільної молитви у Катедральному соборі Преображення Христового.

Подячну Літургія у співслужінні духовенства Собору очолив єпарх Коломийський кир Василій Івасюк.

У своєму слові до присутніх, єпископ зауважив, що посеред небагатьох незмінних професій у світі є одна — учитель. Учителем був Ісус Христос й обов’язок навчати заповів нам. Учитель – це людина, котра «добре настановляє словом правди» (ІІ Тим.2:15). Тому, вітаючи викладачів з професійним днем, владика побажав за прикладом Спасителя віддано працювати для добра людей.

Звертаючись до студентів, невдовзі стануть вчителями, владика наголосив, що вони повинна твердо знати, що не існує нецікавих і нудних спеціальностей. Треба просто правильно визначитися з цим складним вибором у житті.

“Пам’ятайте, що вчительська праця, як і будь-яка інша, має приносити радість і задоволення. Вчитель – це людина, котра професійно і відповідально вносить світло знань до фізичного, особистого і духовного аспектів дитини”, – сказав кир Василій.

Наостанок владика подарував директору навчального закладу Валерію Ковтуну ікону Коломийської Богородиці “Це Мати Твоя”, до якої закликав прибігати у молитвах увесь колектив, просячи допомоги й заступництва.

Джерело: пресслужба єпархії

 


Новини єпархії