Подячна Божественна Літургія за проведену виборчу кампанію у Коломийській ОТГ

25 жовтня пройшли місцеві вибори в м. Коломия. Коломия обрала нового міського голову пана Богдана Миколайовича Станіславського. Початок свого служіння новообраний міський голова розпочинає з подячної Служби Божої і просить благословення на наступні роки праці.

Вчора, 29 жовтня, в Катедральному соборі м. Коломиї відбулася подячна Божественна Літургія, яку очолив правлячий архиєрей Коломийської єпархії кир Василій Івасюк за участі представників новообраної влади.

«Після виборів життя продовжується за будь-яких результатів. Успіх гарантований тоді, коли будемо шукати сили в єдності народу і просити Бога подати єдність. Спільна праця допоможе прийняти надважливі рішення в складних питаннях сьогодення в Коломийській ОТГ. Іншими словами, це життя дітей, молоді, освіти, лікарів, працевлаштування, інфраструктури, а особливо розвиток культури і збереження культурних цінностей», – наголосив владика Василій до представників новообраної влади.

На завершення владика Василій поблагословив новообраного міського голову п. Богдана і його команду на служіння народу України в Коломийській ОТГ.

Джерело: пресслужба Коломийської єпархії

\


Новини єпархії