Пастирський візит Владики Василія у с. Нижній Вербіж, з нагоди  20-річчя священичого служіння о. Михайла Дзюби

28 липня 2021 р. Б. правлячий архиєрей Коломийської єпархії, Преосвященний владика Василій Івасюк, завітав з душпастирським візитом на парафію Введення у Храм Пресвятої Діви Марії с. Нижній Вербіж, Печеніжинського протопресвітеріату, щоби привітати о. Михайла Дзюбу  із 20-літтям священичого служіння на Христовій ниві.

Молебень до Пресвятої Богородиці очолив Кир Василій Івасюк у співслужінні із о. Юрієм Максим’юком, протопресвітером Печеніжинського  протопресвітеріату та численним духовенством.

Опісля було зачитано декрет про проголошення отця Михайла Дзюби парохом  Храму Пресвятої Діви Марії с. Нижній Вербіж, Печеніжинського протопресвітеріату.

Також владика Василій побажав о. Михайлу Дзюбі: «Ювілей – це не тільки свято, а здобутки прожитих літ. Ви вже 20 років невпинно трудитеся на Христовій ниві. Кожен вік Вашого священства сповнений терпіннями, перешкодами, спокусами, випробуваннями та витривалістю у Святій Вірі. Кожен рік Вашого священства увінчаний безцінними Божими дарами та рясними плодами Святого Духа для примноження Божої Слави та Милосердя. Бажаю Вам й надалі невпинно трудитися на Христовій ниві, прославляючи Господа та несучи Його Слово скрізь, де б Ви не знаходилися».

Пресслужба Коломийської єпархії


Новини єпархії