Парафію св. Василія Великого м. Косів відвідала делегація з Польщі

17 травня церкву св. Василія Великого м. Косів відвідали гості з Польщі: п. Богдан голова відділу культури і туризму Венгровського повіту, Міхал Постек, та Кшиштоф Федорчик – староста Венгровського повіту. Вони прибули з особливою місією- налагодити відносини та співпрацю з парафією, а також допомогти потребуючим людям.
Увечері зустрівши гостей, протопресвітер Косівський о. Роман Іванюлик відслужив молебень до Богородиці, в якому взяла участь МХО “Діти Світла”, де серцем і устами прославляли Богородицю. На теренах Косівщини є традиція, за якою в травні діти по-особливому вшановують Богородицю, приносячи їй в дарунок своє щире серце і квіти на згадку того, що Богородиця є нашою Матір’ю, яка дуже любить своїх дітей.
 
Приїзд гостей з Польщі став великим прикладом підтримки і взаємодопомоги чотирьом сім’ям зокрема п. Ярославі Андріюк, дружині загиблого воїна АТО, Олександру Білаку-дитині сироті та двом найбільш потребуючим сім’ям парафії. Це приклад для кожного з нас бути милисердними. Коли ми кажемо, що любимо Бога, то милосердя до ближніх стане справднім підтвердженням цій любові.
 
Автор: Марина Сікорська для прес-служби єпархії

Новини єпархії