Парафіяни с.Поляниця помолились у Патріаршому соборі та відвідали ряд архітектурних пам’яток міста

27 березня близько 100 парафіян церкви Введення в храм Пресвятої Богородиці с.Поляниця вирушили на екскурсію до Києва. Зустрів гостей головний капелан УГКЦ о.Любомир Яворський, який посприяв і надав двох екскурсоводів, щоб віряни сповна змогли пізнати місто з більш ніж тисячолітньою історією та багатим спадком.

Свій маршрут громада традиційно розпочала з молитви, відвідавши Патріарший собор Воскресіння Христового. Божественну Літургію провадив парох церкви Введення в храм Пресвятої Богородиці о.Богдан Скірчук (декан Яремчанський) і диякон Володимир Ясінський.  Після богослужіння настоятель храму о.Никанор Лоїк і о.Богдан Скірчук відслужили панахиду у крипті Блаженнішого Любомира Гузара.

Далі на парафіян чекала екскурсія Києвом, в рамках якої мали змогу відвідати Аскольдову могилу, Маріїнський палац та побачили урядові споруди. Прийшовши до місця алеї Героїв Небесної Сотні, віряни спільно зі священиком помолились панахиду. Також під час екскурсії відвідувачі на власні очі побачили відомі пам’ятки, собори і церкви, серед яких: Михайлівський Золотоверхий собор, Андріївська церква, Софія Київська, Золоті ворота, пам’ятник Кию, Щеку, Хориву і їхній сестрі Либідь, пам’ятник Богдану Хмельницькому.

Щиру вдячність за можливість відвідати столицю парафіяни й діти складають народному депутату Олександру Шевченку, який безкоштовно пожетвував комфортабельні автобуси для далекої поїздки. Самою ж екскурсією всі залишились задоволеними, адже кожен мав змогу помолитись в Патріаршому соборі, віддати належне Героям, відчути серцебиття мешканців міста та краще заглибитись в історію своєї країни.

Джерело: Церква Введення в храм Пресвятої Богородиці с.Поляниця


Новини єпархії