Парафіяни с. Казанів та с. Коршів попрощались зі своїм душпастирем

Сьогодні немає такої людини, котра б не плакала й не сумувала, прощаючись зі своїм отцем-душпастирем, котрий ще недавно проповідував, навчав, ширив Слово Боже, а найголовніше посміхався й бажав усім щастя й добра.

Велике горе прийшло на парафії с. Коршів та с. Казанів. Осиротіла паства сьогодні прощається зі своїм добрим та щирими священником, котрий трагічно загинув у ДТП.

Вчора парафіяни церкви Святого Архистратига Михаїла с. Казанів, де новопреставлений ієрей Михайло служив, вінчав, хрестив упродовж 14 років, так чисельно зійшлися у храмі, щоби віддати останню шану, честь та подяку своєму пастирю та наставнику. У церкві був відчужений Священничий Парастас та читання Євангелія.

Сьогодні ж, 5 вересня 2022 р. Б., парафіяни церкви Успіння Пресвятої Богородиці с. Коршів, також чисельно зійшли, щоби провести в останню путь свого отця-наставника та вчителя. Адже на цій парафії новопреставлений ієрей Михайло прослужив 15 років. Останнє прощання із ревним священником завершилося обходом із домовиною довкола своєї церковці, де він ще недавно навчав. Отець прощався зі своєю паствою, а вірні парафіяни зі сльозами на очах щиро дякували Богу за отця Михайла.

Заупокійну Літургію та панахиду очолив о. Олег Вижга та священники Отинійського та Коломийського протопресвітеріатів. Опісля тіло новопреставленого ієрея Михайла перевезено до Катедрального Собору Преображення Христового м. Коломия.

Парафіяни та усі, хто знав новопреставленого отця Михайла, запам’ятають його, як скромного і тихого, доброго сім’янина, люблячого і вірного чоловіка, надзвичайно люблячого батьком, а насамперед доброго та ревного пастиря, наставника та учителя.

Ієрей Михайло відійшов у вічність, але завжди залишиться в пам’яті людей, яких він зустрів на своєму земному шляху.

 Вічна пам’ять і Царство Небесне.

Пресслужба Коломийської єпархії


Новини єпархії