Парафіяни с.Городниця пройшли “Шляхом внутрішнього зцілення” під час реколекцій

З нагоди проголошеного року Божого Слова в церкві Різдва Пресвятої Богородиці с.Городниця Чернелицького деканату з 3 по 5 серпня,  отримавши благословення отця-адміністратора Ігоря Ємчука, відбулися духовні реколекції: курс “Край одежі” (Шлях внутрішнього зцілення).

Реколекції проводили Олесь та Людмила Маргітичі. У цій духовній віднові  взяли активну участь більше ста людей. Для членів нашої християнської спільноти така форма проголошення Божого слова була новою і захоплюючою, тому що поміж чіткими і зрозумілими лекціями, реколектанти давали свідчення з особистого життя та багатого проповідницького досвіду.

Протягом цих чудових трьох днів на щирість і відкритість сердець Господь відповів потужною дією Святого Духа: відбулися фізичні зцілення, які були підтверджені свідченням зцілених людей; примиренням рідних, злагодою в сім’ях. А найбільш очевидним стало утвердження живої віри в Господа, про яке свідчили світлі обличчя та радісні очі всіх учасників. В фіналі реколекцій для  реколектантів лунали щирі слова подяки від багатьох надзвичайно задоволених людей.

Автор: Зореслава Григорів для прес-служби єпархії


Новини єпархії