Парафіяльна молодь с.Заболотів завітала з Хресною дорогою до Косова

31 березня храм св. Василія Великого м.Косів відвідала спільнота “Діти Ісусового Милосердя” храму Архистратига Михаїла с.Заболотів. Організаторами Хресної дороги були: о. Захар Михасюта, сотрудник о. Володимир Кмита та катехити Наталія Мартинюк, Марія Цвілинюк, отець-диякон Роман Бойчук.

Ця театралізована Хресна дорога була особливою, оскільки за її основу було взято почуття і переживання людей, які супроводжували Ісуса на смерть. Внутрішні роздуми Пилата, зранена болем і сумом многостраждальна Богородиця, Симеон, який пережив по-особливому зустріч зі Спасителем і на своїх плечах відчув тягар гріхів усього світу, Вероніка, яка стала прикладом відваги і не боячись вояків, сміливо і з любов’ю витерла зболіле Ісусове обличчя, єрусалимські жінки, які зрозуміли, що саме від їх виховання залежить чи їхня дитина буде подібною Варавви, чи стане ближньому в допомозі як Симеон. Найбільш вражаючою була розповідь Богородиці про хіттон, який з трепетом шила для свого улюбленого Сина. Після смерті Спасителя кожен зрозумів що було причиною цієї страшної муки.

Сьогодні ми повинні зрозуміти, що Хресна смерть Ісуса має стати для нас прикладом самопожертви, любові, відваги і вміння вірити в краще ” Бо не послав Бог у світ Сина світ засудити, лиш ним- світ спасти” (Ів.3:17)

На закінчення Хресної дороги декан Косівський о. Роман Іванюлик разом із сотрудником о. Юрієм Корпанюком подякували гостям та запросили відвідати храм наступного року.

Автор: Марина Сікорська для прес-служби єпархії


Новини єпархії