Паломництво до Меджугор’є

Вартість: €175 + 300 грн.

6 днів наших мандрівок: 20.08.2022 – 25.08.2022

Країни: Боснія і Герцоговина, Хорватія, Угорщина

Місця: водоспад Кравіца, Вепріч, Макарська, Меджугор’є

Контактні дані: о.Роман Кіцелюк

тел: +380 673720203, +380 636150709

ел. адреса: romankitseliuk@gmail.com

Автобусом: м. Коломия, вул. І. Франка, 29

На півдні Боснії і Герцоговини, неподалік берегів Адріатичного моря, розташоване невелике містечко Меджугор’є, яке більш відоме як місце посту, молитви та покаяння. І хоча немає тут, на перший погляд, чогось надзвичайного, щороку цю місцину відвідують близько 2 мільйони паломників з різних країн світу! Приєднуйтеся до них і ви!

Кажуть, що після відвідин Меджугор’є неможливо залишитися тим самим, бо – це місце живої віри й особливих Божих ласк! До того ж, це чудова можливість поєднати духовний відпочинок із фізичним!

В часі нашого паломництва в Меджугор’є будуть проведені зустрічі з представниками спільноти «Світло Марії», які детальніше розкажуть про те, що відбувається в цьому місці впродовж 40 років, з колишніми мільйонерами з Канади Патріком і Ненсі, які поділяться своїм досвідом життя без Бога, а також як Меджугор’є змінило їхнє життя.

Також можлива зустріч із представниками спільноти «Ченаколо», в якій відбувається переміна життя колишніх узалежнених від наркотиків та алкоголю та інші зустрічі, які не залишать байдужими.

1-ий день: Виїзд з Коломиї. Переїзд до Меджугор’є (Боснія і Герцоговина).

2-ий день: Меджугор’є. Поселення в готель. Обід у готелі. Підйом на гору об’явлень (Подбордо) та молитва на вервиці. Екскурсія. Вільний час. Вечірня молитовна програма у церкві. Божественна Літургія. Приватна молитва біля мироточивого хреста. Нічліг.

3-ий день: Меджугор’є. Божественна Літургія. Сніданок у готелі. Підйом на гору Кріжевац та хресна дорога. Обід у готелі. Зустрічі. Вільний час. Вечірня молитовна програма у церкві. Приватна молитва біля мироточивого хреста. Нічліг.

4-ий день: Меджугор’є. Сніданок у готелі. Божественна Літургія. Зустрічі. Вільний час на придбання сувенірів. Екскурсія до водоспаду Кравіца. Обід. Час на приватну молитву. Вечірня молитовна програма у церкві. Нічліг.

5-ий день: Меджугор’є. Сніданок у готелі. Переїзд до Марійського санктуарію у Вепріч. Літургія. Відпочинок на морі у Макарська рів’єра. Нічний переїзд до України.

6-ий день: Прибуття до Коломиї.

Вартість виїзду: 175 євро + 300 грн. (можлива оплата в гривні по курсу*) * – вартість у гривні змінна у відповідності до курсу валюти на день оплати.

У вартість входить: проживання в готелі (3 ночі); 3 сніданки, 3 обіди, переїзд автобусом єврокласу, супровід духівника-керівника, медичне страхування.

У вартість не входить: Екскурсії згідно маршруту – 10 євро. Приватні витрати.


Новини єпархії