Отинійщина попрощалась із воїном Олександром Бойком

4 січня 2023 р. Б. – сумний та болючий день для усіх жителів Отинійщини, бо знову доводиться проводжати у вічність найкращого та найвідданішого сина України, мужнього й відважного Героя – Олександра Бойка.

Олександр Бойко 1 січня 2023 р. Б., під час виконання бойового завдання, віддав своє життя за волю України та наше вільне й незалежне майбуття.

Чин похорону відважного воїна Олександра здійснив митрофорний протоієрей Василь Мельничук, протопресвітер Отинійського протопресвітеріату Коломийської єпархії УГКЦ, у співслужінні із численним духовенством.

Звертаючись до присутніх, о. Василь наголосив: «Війна забирає найкращих синів народу, цвіт нації. Наш Герой Олександр загинув у цій кровопролитній війні, врятувавши своїх побратимів, попередивши їх про смертельну небезпеку. Молімося безперестанку за усіх наших воїнів, бо сила молитва здатна змінити хід цієї жахливої війни».

Провести мужнього Героя в останню путь прийшли його односельчани, побратими, військовослужбовці, найближчі та найрідніші люди. Адже новопреставлений воїн Олександр був добрим і щирим, вірним другом, справжнім патріотом рідної землі, з відкритою душею та палким серцем, сповненим любов’ю,  люблячим сином, чоловіком та батьком.

У скорботі схиляємо свої голови й приносимо свої найщиріші співчуття дружині та синам, рідним та близьким. Хай Господь прийме його душу у Свої батьківські обійми, втамує біль рідних, дасть силу перенести цю непоправну втрату.

Пресслужба Отинійського протопресвітерату


Новини єпархії