Отець Роман Кіцелюк став радником Душпастирської ради УГКЦ

Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав у вівторок, 3 грудня 2019 року, в Патріаршому домі, що у Львові, під час Генеральної асамблеї Душпастирської ради УГКЦ вручив декрети про призначення священнослужителів радниками Душпастирської ради Патріаршої курії УГКЦ, повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

Одним із тридцяти семи душпастирів став протосинкел Коломийської єпархії отець Роман Кіцелюк.

“Дякую Патріарху Святославу за довіру і прошу про молитву, щоб якнайкраще послужити на славу Божу та добро нашого народу”, — написав священник на своїй сторінці у Фейсбук.

фото з особистого архіву о. Романа Кіцелюка

Новостворена Душпастирська рада – у співпраці з представниками від єпархій, які належать до цієї Ради як радники в пасторальних питаннях – творитиме простір для постійної комунікації та координації усіх структур УГКЦ з метою пасторального планування з урахуванням законодавчих актів Синоду Єпископів УГКЦ.

Звертаючись до радників, Блаженніший Святослав, Глава УГКЦ, сказав: “Ви маєте допомогти своїм єпископам у локальних осідках втілювати в життя рішення наших Синодів. А коли буде опрацьований новий душпастирський план, то будете тими, хто координуватиме його імплементацію… Я очікую, що ви будете моїми радниками, але говоритимете правду”.

Світлина від Романа Кіцелюка.

“Радники мають можливість і завдання пропонувати різні законодавчі ініціативи для їх розгляду Синодом Єпископів УГКЦ, – законодавчим органом Церкви”, – пояснив радникам їхні компетенції о. д-р Віталій Токар.

Під час вручення декретів про призначення о. Андрій Максимович, адміністратор Патріаршої курії, відзначив, що географія радників підкреслює глобальність нашої Церкви. Він зазначив, що приблизно 30-35 відсотків Курії перебуває у Києві,  55 відсотків – у Львові, є Екобюро в Івано-Франківську, маємо Секретаріат Глави Церкви в Римі, є морський апостолят в Одесі… Це все показує мережеву можливість УГКЦ, яку Душпастирська рада може використовувати для свого служіння у тісній співпраці з комісіями та адміністрацією курії.

Фото: о. Андрій Шестак


Новини єпархії