Освячення сцени-подіума в с. Товмачик

Напередодні свята Покрови Пресвятої Богородиці, правлячий архиєрей Коломийської єпархії кир Василій Івасюк, завітав з душпастирським візитом до парафії Пресвятої Трійці, що в с. Товмачик. На початку всі спільно помолилися Вечірню з Литією, а опісля владика Василій очолив Архиєрейську Божественну Літургію.

У своїй гомілії архиєрей промовив такі слова: «Жінко, ось син твій(Ів.19:27), ці слова Ісуса Христа, звернені до Матері Божої під хрестом на Голгофі і складають суть нинішнього свята Покрови. Дійсно, першою людиною, яка тихенько пройшла тернистим і вузьким шляхом за Христом була Божа Мати. Вона не залишила для нас ніякого особливого вчення, не вимагала спадщини чи нагороди за всі материнські труди. Вона просто жила від Вознесіння до свого Успіння з близькими до Ісуса Христа людьми і провадила праведне життя. А від Успіння до славетного другого Пришестя Господнього Мати Божа перебуває з нами, захищаючи всіх своїм благодатним покровом. Покрова Пресвятої Богородиці – це духовне щоденне життя народу України, яке проявляється в конкретних історичних подіях, виписаних у Божому Плані».

Опісля Божественної Літургії відбулася велична та кульмінаційна подія – освячення сцени-подіуму, яка була споруджена для розвитку даного відпустового місця. Ця сцена слугуватиме для відправ різного роду богослужінь, катехизацій, тощо.

На завершення, адміністратор даної парафії о. Роман Скрипнюк, висловив подяку всім жертводавцям, які спричинилися до побудови сцени, а також вручив владиці Василію пам’ятний подарунок – панагію із зображенням Товмачицької ікони Пресвятої Богородиці.

Джерело: пресслужба Коломийської єпархії


Новини єпархії