Освячення новозбудованої каплиці на парафії с.Слобідка

28 липня парафіяни храму Успення Пресвятої Діви Марії с.Слобідка процесійно зустріли єпарха Коломийського кир Василія Івасюка. Владика завітав сюди, щоб спільно помолитися в часі недільного богослужіння та освятити новозбудовану каплицю.

У часі Архиєрейської Божественної Літургії кир Василію співслужив парох храму о. Юрій Корпанюк.

Пояснюючи вірним Євангеліє, яке цього дня оповідає про зцілення розслабленого чоловіка, єпископ зазначив, що воно стосується кожного з нас, адже завдяки вірі оточуючих людей паралітик одержав спасіння.

“Нині запитання до нас: “Чи наша особиста віра приводить когось до спасіння?”. Дуже багато людей приходять до віри завдяки своїм друзям чи близьким, тобто свідченням бабусів чи дідусів, друзів чи знайомих. Саме вони нам щось радять у важку хвилину, розповідають потішаючі історії, діляться своїм власним досвідом і, нарешті, пропонують піти в Церкву. Віра повинна передаватися від людини до людини. Іноді ми повинні стати очима та вухами Господніми, щоби вислухати інших. Для цього, перш за все, нам самим потрібно жити вірою”, – пояснив проповідник.

Далі владика Василій привітав всю парафіяльну громаду зі значущою  подією цього дня – Днем Хрещення Русі-України та вшануванням пам’яті святого рівноапостольного князя Володимира.

“Віра провела наш народ й Україну через випробування, ставши духовним стержнем буття держави. Я хотів би від усього серця побажати Вашій парохії і всьому українському народу заступництва та допомоги Божої через молитви святого Володимира Великого. Будьте на сторожі всіх тих цінностей, які він мужністю й подвигом свого життя приніс у наш народ, щоб вони передавалися далі з покоління в покоління”, – сказав єпископ.

Після Літургію духовенство та парафіяни вийшли наосвячення каплиці.


Без категорії