Освячення накупольних хрестів у Грабичі

У понеділок, 14 жовтня, на парафії Покрову Пресвятої Богородиці, що в с.Грабич з благословення єпископа Коломийського кир Василія Івасюка священники звершили Чин освячення накупольних хрестів для храму, який перебуває в стані будівництва.

Очолив чин освячення митрофорний протопресвітер Василій Мельничук у співслужінні адміністратора парафії протоієрея Олега Федака.

“Хрест – це часта зустріч з Христом у різних подіях, обставинах життя, вміння все переживати, ділити разом з Ним. Тому сьогодні ми освятили ці хрести, які згодом увінчають наш храм на свідчення нашої віри та запевнення нашого воскресіння, яке дарує нам Сам Христос”, – сказав у вітальному слові о.Василій.

У свою чергу, адміністратор парафії о.Олег Федак склав щиру подяку всім жертводавцям та будівничим, які трудяться на будівництві: “Сьогодні велике свято для нашої громади, адже освячення цих хрестів наближає нас до такого бажаного дня, коли ми зможемо молитися у своєму новозбудованому храмі. Хочу побажати всім нам, хто тут працює та працюватиме, міцності сил і безперестанної допомоги Божої, адже кожен із нас знає, скільки потрібно докласти зусиль і свого здоров’я, щоб збудувати храм. Так, це важка праця, але всі ми повинні пам’ятати, що нас чекає нагорода на Небі. Якою вона буде? Це буде залежати від того, що ми заслужили в цьому житті, але ми знаємо, що на кожній Літургії буде звучати молитва за тих, хто трудився, жертвував та допомагав для будівництва нашої святині”, – сказав о. Олег.

Нагадаємо, що протягом 25 років громада с.Грабич молиться у богослужбовій каплиці, що в приміщенні сільської ради. У вересні 2017 року закладено наріжний камінь під будівництво храму і вже сьогодні хрести увінчали новозбудований храм.

На завершення о. Василій передав щирі слова привітань та архиєрейське благословення від Преосвященного владики. Опісля священники окропили всіх присутніх освяченою водою та зробили спільне фото.

Джерело: пресслужба Отинійського протопресвітеріату

 


Новини єпархії