Освячення фігури Матері Божої та Хресної дороги в Кутах

13 листопада в урочищі Камінець смт. Кути відбулось відкриття й освячення фігури Матері Божої та Хресної дороги. Цю важливу подію приурочили з’яві Пресвятої Богородиці у Фатімі (Португалія), яку християни усього світу вшановують 13 числа кожного місяця.

Чин освячення звершив єпарх Коломийський  УГКЦ кир Василій Івасюк у співслужінні декана Косівського о. Романа Іванюлика та священнослужителів єпархії. Розділити радість події прийшло чимало місцевих жителів та діти відокремленого підрозділу “Станиця Кути” організації “Пласт”.

Під час проповіді, яка була виголошена на основі притчі про сіяча, владика зазначив, що насіння – це Слово Боже, а земля – душа людська. Якщо душа добра, то така ж і земля, на якій зерно проростає і щедро плодоносить.

“Дослухаючись до голосу Божого, покірно приймаючи його, ми приносимо полоди своєї віри: добрі діла, милосердя, любов до ближніх. Таким плодом є також спорудження Хресної дороги та встановлення фігури Матері Божої. Ви, приходячи сюди молитися, будете виховувати власним прикладом наступні покоління. Тож сьогодні складаємо щирі слова вдячності всім жертводавцям та тим, хто спричинився до цієї справи”,– сказав кир Василій.

Наостанок єпископ закликав молитися до Богородиці не лише у власних потребах, але й одному з тих спільних намірень, що об’єднало тисячі українців – кращу долю для нашої держави. Відтак відбулось мирування, після чого присутні зробили спільне пам’ятне фото.

Джерело: пресслужба єпархії

 

 

 


Новини єпархії