Освячення дзвіниці в с. Поляниця

Освячення дзвіниці у с. Поляниця
4 жовтня, в день 200-річчя храму, відбулася велична подія для гуцульского краю – освячення новозбудованої дзвіниці. Все розпочалося з урочистої Божественної Літургії, яку очолив митрополит Івано-Франківський Володимир Війтишин в співслужінні владики Василія Івасюка – єпарха Коломийського, владики Михаїла Колтуна – єпарха Сокальсько-Жовківського, владики Василія Тучапця – екзарха Харківського та численного духовенства.
«Ці п’ять дзвонів – це голос Божий з нашої Поляниці на весь Буковель, і для всіх навколишніх сіл та кожного відпочиваючого. Дзвони завжди будуть кликати місцевих жителів та всіх гостей нашого краю своїми могутньо-дзвінкими голосами, запрошуючи відвідати історичну святиню та помолитися у гуцульському храмі. П’ять освячених дзвонів підсилять особисту молитву кожного бажаючого перед престолом Божим своїм красивим музичним передзвоном, а нас будуть повідомляти про всі сумні та радісні події у нашій Гуцульській землі. Ці дзвони завжди будуть нагадувати про минуле Поляниці, і своїми мелодійними передзвонами благатимуть людей йти і далі розвивати цей регіон, зберігаючи природу і красу», – промовив владика Василій у своєму привітальному слові.
На завершення відбулося вручення почесних грамот та висловлено подяку всім тим, хто спричинився до побудови даної дзвіниці.
Джерело: пресслужба Коломийської єпархії


Новини єпархії