Один день канікул для Богородиці

31 жовтня учні та молодь с.Лоєва відвідали Зарваницю.
 
Метою прощі була молитва за мир в Україні та цілому світі. Прибувши до храму Пресвятої Тройці, прочани мали можливість приступити до Тайни Покаяння, взяти участь у Службі Божій, вшанувати ікону Зарваницької Богородиці та мощі св.Шарбеля.
 
З повчальною проповіддю до юних прочан звернувся о.Володимир Топоровський, який звернув основну увагу на те, якою важливою є молитва подяки та на скільки цінним для духовного життя людини є прийняття Святого Причастя в часі Літургії. Також пропвідник розповів декілька історій зцілення за молитвами чудотворної ікони Зарваницької і наостанок дав духовну пораду зазначивши, що “вервиця в руці та розважання над таїнствами допоможе кожному усвідомлювати Божу присутність і збереже від розсіяності на святому місці”.
Опісля молодь вирушила до Собору Зарваницької Матері Божої.
 
Особливу увагу вони звернули на пам’ятник мігрантам, де мали можливість роздумати над долею дівчинки, в якої біль душі вилилася через сльозу на обличчя, адже вона знає, що холодний дотик банкомата ніколи не замінить теплих материнських поцілунків, притискаючи ікону до грудей, всю свою надію і долю своєї мами покладає на Марію.
 
Ранішнє сонечко давало натхнення до щирої молитви на Хресній Дорозі, яку прочани жертвували за всіх, хто перебуває в зоні бойових дій. Завершилась Хресна Дорога комплексом культових споруд “Українського Єрусалиму”, який розміщений наче на Божій долоні і має особливо притягаючу силу. Це особливе місце дає змогу пережити з Ісусом події, які торкалися Його життя і наново переглянути власне. Втім варто розуміти, що ви не можете просто постояти біля Купелі Ветезда з “паралізованою” душею і повернутися додому не почувши через уста священика у Св.Сповіді, що тобі відпускаються гріхи. Не можете увійти у гріб Господній і торкнутися плащаниці, але не зустріти Воскреслого Ісуса в Пресвятій Євхаристії – це наче складати дорогоцінні перли у розірвану кишеню…
 
Тож скріпивши свою віру та набравшись наснаги для подальшого навчання, щаслива молодь повернулась додому з твердим переконанням повернутись сюди знову.
 
Джерело: прес-служба єпархії

Новини єпархії