Одноденні реколекції в Косові

10 березня у церкві св. Василія Великого м. Косів відбулися одноденні реколекції, які провів парох храму Архистратига Михаїла селища Заболотів о. Захар Михасюта. У реколекціях отець поспілкувався з присутніми на теми: життя згідно Євангелія, шлях до спасіння, гріх і звільнення від нього в Святій Тайні Сповіді. Особливу увагу відвели темі гріха і покаяння.

“Він же був поранений за гріхи наші, роздавлений за беззаконня наші. Кара, що нас спадає була на Ньому, і Його ранами ми вилікувані” (Іс.53:5) – ці рядки розкрили суть нашого існування на землі. Як часто людина є загублена і зневірина, не знає куди іти, втім Бог завжди відкритий для нас. Саме в Тайні Сповіді ми скидаємо тягар гріхів, який так довго був у нас на душі. В часі Великого посту ми повинні покаятися зі своїх гріхів, щоб гідно зустріти свято Христового Воскресіння.

В кінці реколекцій декан Косівський о. Роман Іванюлик подякував всім, хто відгукнувся на запрошення бути на віднові духа в рідному храмі. Відтак священик закликав присутніх приступати частіше до Сповіді не лише в часі Великого посту, а й на протязі всього життя.

Автор: Марина Сікорська для прес-служби єпархії


Новини єпархії