Нові горизонти за 6 днів: на парафії Стрітення Господнього м.Коломиї завершився літній табір

З 6 по 11 серпня на теренах парафії Стрітення Господнього м.Коломиї тривав дитячий табір “Веселі канікули з Богом”, який цьогоріч став п’ятим ювілейним.

Близько 60 дітей віком від 6-12 років мали змогу потрапити у надзвичайний вир справжніх емоцій. На початку парафіяльний табір відвідав єпарх Коломийський владика Василій (Івасюк), який поблагословив його проведення. Відтак кожен новий день розпочинався з Літургії, у часі якої учасники табору читали апостол, співали та прислуговували у святилищі. Майже всі приступали до Святого Причастя, зокрема, перед Службою Божою кожен мав можливість посповідатися.

В рамках цьогорічної теми табору: “Навколо світу за 6 днів”, діти мали змогу дізнатися про різні країни, їх культуру, звичаї, а також виникнення християнства. Так, за допомогою інтерактивних методів, таборята дізналася про Індію, Францію, Грецію, Італію, Америку та найріднішу Україну.

Впродовж 6 днів нові горизонти дітям відкривала дружня команда, у складі якої були: парох церкви Стрітення Господнього отець Роман Кіцелюк, координатор табору пані Оксана Коренюк, 13 досвітчених аніматорів та кухарі. Спільно з ними учасники табору навчилися нових пісень, ігор та бансів. Також довподоби малечі стали різноманітні майстер-класи і перегляди мультфільмів. Тож кожного дня церковне подвір’я наповнювалося радістю та щирим дитячим сміхом.

Харчування у таборі було 3-х разове. Особливо дітям подобався підвечірок, на якому вони часто брали добавки.

В неділю всі учасники табору взяли участь Божественій Літургії, по закінченню якої отримали пам’ятки і показали батькам чого вони навчилися за час проведення табору.

Щиро дякуємо Богові за ласку проведення табору, а також всім, хто долучився до його проведення

Автори: Андрій Демчук та Оксана Борисевич для прес-служби єпархії


Новини єпархії