Недільний відпочинок агапівців проведений з Богом

3 лютого молодь спільноти “Агапе” і всі бажаючі з Надвірни та Гаврилівки відвідали монастирі у горах Дорі та Ямні. Поїздка відбулася з благословення духівника спільноти та пароха с.Гаврилівки о.Романа Григораша.

Прибувши на місце, молодь мала нагоду помолитись та поспілкуватись з монахами на теми: Покликання, Молитви й Різдва Христового. Відтак здійснили поїздку до гірськолижного курорту “Буковель”.

По дорозі турбази агапівці зупинились біля монастиря св.Пророка Іллі с.Дора, де о.Роман Григораш відслужив Святу Літургію спільно зі отцем настоятелем духовної обителі.

Проповідник зазначив, що метою даної поїздки є пізнання Бога в Молитві та серед краси Його Творіння. Також о.Роман побажав всім учасникам поїздки бути добрими християнами, плекати віру в Бога, молитися за мир і за всіх, хто є переслідуваний, забутий та потребує нашої молитви.

У дорозі бр.Іван Молитовник провадив Ісусову Молитву та Вервицю до Божого Милосердя, а опісля о.Роман відслужив Молебень до Серця Христового й виголосив науку з Недільного Євангелія про оздоровлення сліпця Вартимея. Увагу присутніх священик закцентував на великій вірі, яку мав сліпець.

Серед мальовничих засніжених гір агапівці вдосталь накаталися на лижах, весело провівши час. Хорошому відпочинку сприяла й чудова погода. Тож набравшись сил і духовно збагатившись всі з радістю поверталися додому. Ця поїздка безперечно залишила в кожному серці незабутні враження, вселяючи в душі Божий мир та спокій.

Джерело: прес-служба єпархії


Новини єпархії