Недільне Архиєрейське богослужіння в Рожневі

18 серпня владика Василій (Івасюк), єпископ Коломийський, відвідав парафіян с. Рожнів Косівського деканату. Молодь парафії зустріла правлячого архиєрея з хлібом і сіллю, а парох храму о. Василь Сумарук запросив очолити Божественну Літургію, вознести молитви за вірних і всіх мешканців села.

Цього дня владиці співслужив декан Косівський о. Роман Іванюлик спільно з духовенством єпархії. Звертаючись до присутніх, кир Василій розповів про цінність сім’ї, зазначивши, що як тільки вона загине, буде зруйнований світ.

“Щоб уникнути сімейних проблем чоловік і жінка мають показувати свою любов один до одного. Любов – це такий інструмент, що допомагає забирати від християнської сім’ї все зайве і залишає гармонійні відносини між батьками і дітьми. Чоловік мріє про ідеальну жінку. Жінка мріє про ідеального чоловіка. Але вони двоє не розуміють, що Господь створив їх для того, щоб вони доповнювали один одного. Ідеальних стосунків не буває. Одначе, жінки мають мудрість – не помічати чоловічих помилок і нерозумних їхніх кроків. Чоловіча сила полягає в тому, щоб прощати жіночі примхи”, – сказав владика.

Проповідник також поділився з парафіянами порадами щодо виховання дітей: “Передусім, вони копіюють самих батьків із самого дитинства. Ось з того часу і повинні ми поводитися з ними, як з годинником. Як тільки у них слабшає пружина, треба відразу їх знову заводити, але уважно і потихеньку, щоб вона не розірвалася від надмірного зусилля. Ніколи не можна тиснути на дітей або наказувати їх, але треба бути самим прикладом для них. Довести дитину до сліз під силу кожному, але зробити так, щоб її очі щастям світилися, можуть одиниці”. 

Відтак вірні численно приступили до Святого Причастя. По завершенню відправи декан Косівський о. Роман Іванюлик привітав владику із 30 річчям ієрейських свячень, після чого вірні з хористами заспівали “Многая літа”. Наостанок єпископ уділив присутнім своє благословення через мирування.

Джерело: пресслужба єпархії


Новини єпархії