Неділя святих Отців перед Різдвом Христовим

Неділя святих отців – це остання неділя перед Різдвом Христовим. Це день присвячений спогадам про всіх старозавітних прабатьків Спасителя по тілу і крові. Месія прийшов у цей світ із неба через своїх рідних по тілу і крові прародичів, щоб спасти людство від давнього прокляття гріха.

3 січня, єпарх Коломийський – кир Василій Івасюк відвідав новозбудований храм Трьох Святителів, що в м. Надвірна. З вітальним словом архиєрея зустрів настоятель новозбудованого храму митрофорний протоієрей о. Богдан Михайлина, а опісля розпочалася Божественна Літургія за участі численого духовенства Надвірнянського протопресвітеріату.

 

У часі богослужіння було звершено також ієрейське рукоположення диякона Тараса Довбенюка.

Після Євангельського читання кир Василій звернувся до вірян з повчальним словом: «Справді великий родовід Ісуса Христа охоплює всю історію — минуле, сучасне й майбутнє, тобто усіх людей без всякого поділу, бо Він прийшов до всіх, «щоб спасти люд свій весь і утішився!». Наш Ісус приносить спасіння не тільки для свого народу, але й для всього людства, починаючи від Адама аж до останньої людини в історії на цій нашій планеті Земля».

На завершення архиєрей здійснив обряд мирування, а нововисвячений ієрей о. Тарас Довбенюк поблагословив парафіян.

Джерело: пресслужба Коломийської єпархії

 


Новини єпархії